top of page

ludzie

miejsce

Twoja

przestrzeń

Palmy Liście
Witamy w Oxford Centre.
Przygotowaliśmy dla Państwa:
* zajęcia językowe
* Yoga Studio
* Tai Chi i Qigong
* warsztaty tematyczne
* projekt "Twoja Przestrzeń"
* no plastic zone
* book swapping
* upcycling
* ziołolecznictwo i produkty naturalne

Zajęcia językowe

stacjonarnie i on-line

Zajęcia językowe dla dorosłych prowadzimy w opcji indywidualnej oraz grupowej, w trybie stacjonarnym oraz online. Szczegóły sprawdź tutaj:

Logo_Oxoford_Glowne.jpg

YOGA STUDIO

W Yoga Studio znajdziesz zajęcia jogi dla dzieci (szczegóły pod zakładką "dzieci") oraz dla młodzieży (od 12 r.ż) i dorosłych.

Joga to zajęcia, które poprawią elastyczność, łagodnie zwiększą zakres ruchu, nauczą świadomości ciała. To zajęcia dla tych, którzy chcą się wyciszyć, "odciążyć głowę", odciąć się od codziennych hałasów, poczuć ciało, pozbyć się napięcia, skupić się na sobie i swoich potrzebach. Każde zajęcia kończymy chwilą relaksu.

Terminy zajęć:

czwartki 18.00-19.00

soboty 10.00-11.15.

Start: 16.09.2021, 18.09.2021

Koszt zajęć (pierwsze zajęcia gratis)

jednorazowe wejście: 40 zł,

karnet 4 zajęcia: 140 zł (35 zł za każde zajęcia).

Informacje i zapisy: wejdź w zakładkę kontakt lub wyślij formularz zgłoszeniowy. Lub przyjdź na zajęcia (pierwsze gratis)!

joga_zdjęcie.jpg

Tai Chi i Qigong

- TAI CHI, grupa początkująca, 70 minut: zajęcia dla osób, które pracując ciałem, metodą precyzyjnych ruchów, chcą stopniowo podniesiesz swoją sprawność.

Z Tai Chi poznasz swoje możliwości. Poprzez ruch popracujesz z energią, wyciszysz się i poprawisz zdrowotność. Tai Chi to trening bezpieczny, zawierający ćwiczenia rozciągające, wzmacniające i koordynacyjne. Polecany dla wszystkich grup wiekowych, zarówno osób energicznych, jak i prowadzących "siedzący" tryb życia. 

 

Po zajęciach Tai Chi proponujemy pozostać także na zajęciach Qigong.

Treningi w każdy poniedziałek godzina 18.50-20.00.

- QIGONG, 70 minut: to łagodna praca z ciałem, polepszająca elastyczność i sprawność fizyczną, pozytywnie wpływająca na koncentrację. Nazwa Qingong to połączenie dwóch słów: Qi (energia życiowa) Gong (perfekcyjne opanowanie czegoś). Ćwiczenia uczą opanowania postawy ciała, kontroli umysłu, skupienia oraz odpowiedniego oddechu. Może być stosowana w celach medycznych, medytacyjnych oraz jako sztuka walki.

Treningi w każdy poniedziałek godzina 20.00-21.10.

Koszt zajęć Tai Chi, Qigong, 70 minut: (pierwsze zajęcia gratis)

jednorazowe wejście: 60 zł, karnet na  miesiąc (4 zajęcia): 200 zł (50 zł za każde zajęcia), karnet na dwa miesiące (8 zajęć): 280 zł (35 zł za każde zajęcia).

Koszt zajęć łączonych Tai-Chi i Qigong 140 minut: (pierwsze zajęcia gratis)

jednorazowe wejście: 90 zł, karnet na  miesiąc (4 zajęcia): 260 zł (65 zł za każde zajęcia), karnet na dwa miesiące (8 zajęć): 400 zł (50 zł za każde zajęcia).

Informacje i zapisy: wejdź w zakładkę kontakt lub wyślij formularz zgłoszeniowy. Lub przyjdź na zajęcia (pierwsze gratis)!

tai chi

Twoja przestrzeń

Twoja Przestrzeń to miejsce dla Ciebie, gdy potrzebujesz  chwili odpoczynku, relaksu, oddechu podczas intensywnego dnia. To przestrzeń, do której zapraszam Cię na ziołową herbatkę, na chwilę z książką, na miły czas, gdy oczekujesz na zajęcia. Nie jest to miejsce komercyjne, nie obsłużymy Cię jak w kawiarni. Ale chcemy dać Ci ten krótki moment w ciągu dnia, którego być może potrzebujesz.

W hallu Centrum utworzyliśmy miejsca, gdzie możesz poczytać, popracować, zrelaksować się. Znajdziesz tu kącik "book swapping" w którym możesz wymienić się książką i dać jej drugie życie. Rozejrzyj się też z uważnością, a odnajdziesz wokół przedmioty, które zyskały drugie życie (upcycling). Plastiku w zasadzie tu nie znajdziesz (jedynie elementy konstrukcyjne, których nie dało sie zastąpić).

Pod nazwą Twoja Przestrzeń utworzyliśmy też Stowarzyszenie. Będziemy wspierać się wzajemnie i pomagać innym. W sferze rozwoju i edukacji zapraszamy Cię na bezpłatne warsztaty, spotkania, wydarzenia. Weź udział. Zaproś innych.

O Stworzyszeniu przeczytasz więcej już wkrótce. Jeśli już teraz chcesz wiedzieć więcej, wyślij formularz zgłoszeniowy w komentarzu wpisując  Twoja Przestrzeń, lub użyj zakładki kontakt.

(w związku z obostrzeniami na czas pandemii miejsce to czeka na swój czas, w normalności)

Stylista Book Case

no plastic zone

book swapping

upcycling

warsztaty tematyczne

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:

1."Stres? – to nie dla mnie”, 90 minut

2."Metody radzenia sobie ze stresem”, 90 minut

 

3. "Samoocena – budowanie pozytywnego obrazu siebie. Rozwijanie umiejętności nazywania swoich mocnych i słabych stron.”, 60 minut

4. „Poznaję swoje emocje”, 4 spotkania po 45 minut

5. Warsztaty plastyczne, cykliczne, sobotnie, 90 minut, więcje pod zakładką "dzieci"

6. Warsztaty językowe: ferie, wakacje

7. Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty.

DLA DOROSŁYCH:

1. Warsztaty z jogą, Tai Chi, Qigong

2. Zioła: tajniki wiedzy

3. W dźwiękach mis i gongów

4. Produkty naturalne: co je wyróżnia.

Szczegółowe informacje na facebooku:

https://www.facebook.com/Oxford-Centre-109345510890768

ziołolecznictwo i produkty naturalne

WARSZTATY:

1. Zioła: tajniki wiedzy

2. W dźwiękach mis i gongów

3. Produkty naturalne: co je wyróżnia.

Zioła i przyprawa
bottom of page