top of page

Twoja przestrzeń

Twoja Przestrzeń to miejsce dla Ciebie, gdy potrzebujesz  chwili odpoczynku, relaksu, oddechu podczas intensywnego dnia. To przestrzeń, do której zapraszam Cię na ziołową herbatkę, na chwilę z książką, na miły czas, gdy oczekujesz na zajęcia. Nie jest to miejsce komercyjne, nie obsłużymy Cię jak w kawiarni. Ale chcemy dać Ci ten krótki moment w ciągu dnia, którego być może potrzebujesz.

W hallu Centrum utworzyliśmy miejsca, gdzie możesz poczytać, popracować, zrelaksować się. Znajdziesz tu kącik "bookswapping" w którym możesz wymienić się książką i dać jej drugie życie. Rozejrzyj się też z uważnością, a odnajdziesz wokół przedmioty, które zyskały drugie życie (upcycling). Plastiku w zasadzie tu nie znajdziesz (jedynie elementy konstrukcyjne, których nie dało sie zastąpić).

Twoja Przestrzeń to też wsparcie i pomoc innym. W sferze rozwoju i edukacji zapraszamy Cię na bezpłatne warsztaty, spotkania, wydarzenia. Weź udział. Zaproś innych.

Jeśli już teraz chcesz wiedzieć więcej, wyślij formularz zgłoszeniowy w komentarzu wpisując  Twoja Przestrzeń, lub użyj zakładki kontakt.

(w związku z obostrzeniami na czas pandemii miejsce to czeka na swój czas, w normalności)

Stylista Book Case

bookswapping

upcycling

no plastic zone

bottom of page